• Záujmová činnosť

          • Ponuka krúžkov v šk. roku 2018/2019

          • Názov krúžku

            pre koho

            Meno vedúceho

            Čas

            Miestnosť

            Florbal - mladší

            1. a 2. ročník ZŠ

            Mgr. Marek Meňhard

            Pondelok 14,00

            Veľká telocvičňa

            Florbal - starší

            3. a 4. ročník

            Mgr. Marek Meňhard

            Štvrtok 14,00

            Veľká telocvičňa

            Príprava na monitor

            IX. A

            PaedDr. Mária Hodžová

            Pondelok 14,15

            IX.A

            Doučovanie z matematiky

            VII.A

            PaedDr. Mária Hodžová

            Štvrtok 14,15

            U3

            Doučovanie z matematiky

            VIII.A

            PaedDr. Mária Hodžová

            Štvrtok 14,15

            U3

            Príprava do Primy

            5. ročník

            PaedDr. Lujza Čipková Hamplová, PhD.

            Pondelok 14,15

            Príma

            Chemický krúžok – maturanti  príprava na VŠ

            Oktáva

            Mgr. Ing. Miroslava Jurčová

            Streda 13,00

            Chemické laboratórium

            Príprava na MS z NEJ

            Septima, III.G, Oktáva

            Mgr. Ľubica Rompfová

            Štvrtok 14,15

            Príma

            Matematicko-fyzikálny

            GYM

            RNDr. Zora Pajtinková

            Pondelok 14,00

            III.G

            Matematika – príprava na VŠ

            GYM

            Mgr. Jana Tkačíková

            Štvrtok 13.05
            (prípadne podľa rozvrhu)

             

            Informatika

            tercia - oktáva

            Mgr. Jana Tkačíková

            Pondelok 14.00
            (prípadne podľa rozvrhu)

            MML

            Príprava na MS - MAT

            Septima, III.G

            Mgr. Daniela Vlkovičová

            Streda 14.00
            (prípadne podľa rozvrhu)

            Septima

            Príprava na dejepisnú olympiádu

            Sekunda, Tercia, Kvarta

            Mgr. Lenka Stanová

            Podľa rozvrhu

             

            Angličtina plus

            5. ročník

            Mgr. Mariana Kužmová

            Pondelok 14,00

            9.A

            Príprava na FCE / MS

            vyššie gymnázium

            Mgr. Iveta Divoková

             

             

            Konverzácia AJ

            Septima, III.G, Oktáva

            Mgr. Lívia Szakszonová

            Pondelok/Štvrtok 14,15

             

            AJ pre nižšie GYM

            Príma - Kvarta

            Mgr. Iveta Divoková

             

             

            Novinársky krúžok

            všetci

            Mgr. Mária Pundir

            Flexi – Online/homeoffice

             

            Florbal

            5.-9.ročník ZŠ

            Prima - Kvarta

            Mgr. Maciej Dziambor

            Streda 14.15

            Veľká telocvičňa

            Skauting ZŠ a GYM Daniel Boborovský Streda 16.00 - 17.30  

            Fyzika inak

            6. – 9. ročník   Sekunda-Kvarta

            Ing. Slávka Grambličková

            Štvrtok 14,00
            Piatok 15,00

            Sekunda

            AJ – NJ – individuálny prístup, kombinovane

            všetci

            Ing. Slávka Grambličková

            Štvrtok 15,00
            Piatok 14,00

            Sekunda

            Výtvarný krúžok

            3. a 4. ročník

            Mgr. Alžbeta Smrtičová

             

             

            Výtvarníček

            1. a 2. ročník

            Mgr. Barbora Mitterová

            Pondelok 14,00

            4.B

            Šikovné ručičky

            1. stupeň

            Mgr. Barbora Mitterová

            Streda 14,00

            4.B

            Onkologický krúžok GYM RNDr. Klára Šinková    
            Príprava na monitor T9 IX.A Mgr. Klaudia Veselá Streda 14,15  
            Študovňa 1 všetci žiaci   Pondelok 13,15 - 15,15 študovňa
            Študovňa 2 všetci žiaci   Streda 13,15 - 15,15 študovňa
            Študovňa 3 všetci žiaci   Štvrtok 13,15 - 15,15 študovňa
            Študovňa 4 všetci žiaci   Piatok 13,15 - 15,15 študovňa