• Učitelia

        • PaedDr. Eva Baračková
        • PaedDr. Eva BaračkováZástupkyňa
          Triedna učiteľka: III.B
        • Bc. Andrea Bučeková
        • Bc. Andrea Bučekováasistentka učiteľa
        • Mgr. Lýdia Čeledová
        • Mgr. Lýdia ČeledováUčiteľka
          Triedna učiteľka: II.A
        • Mgr. Maciej Dziambor
        • Mgr. Maciej DziamborUčiteľ
          Triedny učiteľ: Oktáva
        • Mgr. Grzegorz Fietko
        • Mgr. Grzegorz FietkoUčiteľ
          Triedny učiteľ: Prima
        • Mgr. Iveta Hudecová
        • Mgr. Iveta HudecováUčiteľka
          Triedna učiteľka: II.B
        • Mgr. Ľubica Ivančíková
        • Mgr. Ľubica IvančíkováUčiteľka
          Triedna učiteľka: I.A
        • PaedDr. Jana Kišová
        • PaedDr. Jana KišováUčiteľka
          Triedna učiteľka: I.B
        • Mgr. Judita Klubníková
        • Mgr. Judita KlubníkováVychovávateľka
        •  Eva Marianková
        • Eva Mariankováasistentka učiteľa
        • Mgr. Jana Popovičová
        • Mgr. Jana PopovičováUčiteľka
          Triedna učiteľka: Sexta
        • Mgr. Ľubica Rompfová
        • Mgr. Ľubica RompfováUčiteľka
          Triedna učiteľka: Kvarta
        • Mgr. Marcela Šimková
        • Mgr. Marcela Šimkováasistentka učiteľa
        • Mgr. Jana Štefanovičová
        • Mgr. Jana ŠtefanovičováUčiteľka
          Triedna učiteľka: VII.B
        • Mgr. Marcela Tejbusová
        • Mgr. Marcela Tejbusováasistentka učiteľa
        • Mgr. Jana Tkačíková
        • Mgr. Jana TkačíkováUčiteľka
          Triedna učiteľka: Septima
        • Mgr. Dana Vargová
        • Mgr. Dana VargováŠpeciálna pedagogička
        • Mgr. Daniela Vlkovičová
        • Mgr. Daniela VlkovičováUčiteľka
          Triedna učiteľka: Sekunda
        • Mgr. Marek Meňhard
        • Mgr. Marek MeňhardUčiteľ
          Triedny učiteľ: VI.A
        • Mgr. Ľudmila Satková
        • Mgr. Ľudmila SatkováVychovávateľka
        • Mgr. Renáta Barčiaková
        • Mgr. Renáta BarčiakováSociálny pedagóg
        • PaedDr. Anna Baroková, PhD.
        • PaedDr. Anna Baroková, PhD.Učiteľka
        • Mgr. Sofia Beňková
        • Mgr. Sofia BeňkováŠkolská psychológička
        • Mgr. Zuzana Buntová
        • Mgr. Zuzana BuntováUčiteľka
          Triedna učiteľka: IX.A
        • Mgr. Katarína Ečeryová
        • Mgr. Katarína EčeryováUčiteľka
          Triedna učiteľka: IV.A
        • Bc. Katarína Godálová
        • Bc. Katarína GodálováVychovávateľka
        • Mgr. Dominika Jurdová
        • Mgr. Dominika JurdováUčiteľka
          Triedna učiteľka: II.G
        • Mgr. Karolína Kováčová
        • Mgr. Karolína KováčováUčiteľka
          Triedna učiteľka: Tercia
        • Mgr. Marcela Krkošová
        • Mgr. Marcela Krkošováasistentka učiteľa
        • Mgr. Katarína Kubančáková
        • Mgr. Katarína KubančákováUčiteľka
          Triedna učiteľka: V.A
        •  Silvia Láslová
        • Silvia Láslováasistentka učiteľa
        • Mgr. Martina Melničuková
        • Mgr. Martina MelničukováUčiteľka
        • Mgr. Barbora Mitterová
        • Mgr. Barbora MitterováUčiteľka
          Triedna učiteľka: III.A
        • Mgr. Jana Nemcová
        • Mgr. Jana NemcováUčiteľka
          Triedna učiteľka: VII.A
        • Mgr. Ľudmila Némethyová
        • Mgr. Ľudmila NémethyováUčiteľka
          Triedna učiteľka: V.B
        • Mgr. Mária Pundir
        • Mgr. Mária PundirUčiteľka
          Triedna učiteľka: VIII.A
        • Mgr.Art. Anežka Rusinová
        • Mgr.Art. Anežka Rusinováasistentka učiteľa
        • Mgr. Alžbeta Smrtičová
        • Mgr. Alžbeta SmrtičováUčiteľka
          Triedna učiteľka: IV.B
        • Mgr. Viera Solárová
        • Mgr. Viera Solárováasistentka učiteľa
        • Mgr. Lenka Stanová
        • Mgr. Lenka StanováUčiteľka
          Triedna učiteľka: Kvinta