- PaedDr. Eva BaračkováZástupkyňa
- Pavlína Bartošováasistentka učiteľa
- Mgr. Sofia BeňkováŠkolská psychológička
- Mgr. Tomáš Bimanasistent učiteľa
- Bc. Andrea BučekováVychovávateľka
- Mgr. Zuzana BuntováUčiteľka
Triedna učiteľka: VI.A
- Mgr. Lýdia ČeledováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.B
- Jessica B DoraLektorka
- Ing. Mgr. Danka ĎurinováUčiteľka
Triedna učiteľka: V.B
- Mgr. Maciej DziamborUčiteľ
- Mgr. Katarína EčeryováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.B
- Mgr. Eva FekováUčiteľka
Triedna učiteľka: II.B
- Mgr. Grzegorz FietkoUčiteľ
Triedny učiteľ: Tercia
- Dipl. Ing. Ján Gero, MBAUčiteľ
- Bc. Katarína GodálováVychovávateľka
- Bc. Iveta Gregušováasistentka učiteľa
- PaedDr. Mária HodžováUčiteľka
Triedna učiteľka: IX.B
- Mgr. Zuzana HubáčováUčiteľka
Triedna učiteľka: V.A
- Mgr. Iveta HudecováUčiteľka
Triedna učiteľka: II.A
- Mgr. Jacek ChacińskiRiaditeľ
- Mgr. Ľubica IvančíkováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.A
- PaedDr. Lucia JoštováUčiteľka
Triedna učiteľka: Sekunda
- Mgr. Anna JuráňováSociálny pedagóg
- Mgr. Dominika JurdováUčiteľka
Triedna učiteľka: Oktáva
- Ing. Ivana KajanováVychovávateľka
- Mgr. Judita KlubníkováVychovávateľka
- Mgr. Karolína KováčováUčiteľka
Triedna učiteľka: Kvinta
- Mgr. Anna LendackáVychovávateľka
- Mgr. Peter MagáčZástupca
- Dipl. Ing. Darina MalíkováUčiteľka
- Eva MariankováVychovávateľka
- PhDr. Lenka MarkováUčiteľka
- Mgr. Jana MelišíkováUčiteľka
- Mgr. Marek MeňhardUčiteľ
Triedny učiteľ: VIII.A
- Mgr. Jana NemcováUčiteľka
Triedna učiteľka: IX.A
- Mgr. Miriam NovákováUčiteľka
- RNDr. Zora PajtinkováUčiteľka
- Ing. Mgr. Anna PľutováUčiteľka
- Mgr. Mária PundirUčiteľka
Triedna učiteľka: VII.A
- Mgr.Art. Anežka RusinováUčiteľka
- Mgr. Ľudmila SatkováVychovávateľka
- Bc. Tetiana ShakhUčiteľka
- Mgr. Lenka StanováUčiteľka
Triedna učiteľka: Septima
- Mgr. Alžbeta ŠarlákováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.A
- Mgr. Marcela ŠimkováZástupkyňa
- Mgr. Jozef ŠkodaUčiteľ
- Mgr. Dominik ŠtefaničkaUčiteľ
Triedny učiteľ: Prima
- Mgr. Jana ŠtefanovičováUčiteľka
- Mgr. Lenka Šutovcová, PhD.Učiteľka
Triedna učiteľka: III.A
- PhDr. Mária TarabováUčiteľka
- Mgr. Juliána Tomeková, PhD.Učiteľka
- Mgr. Katarína ValentovičováVychovávateľka
- Mgr. Anna ValkovičováUčiteľka
Triedna učiteľka: III.B
- Mgr. Dana VargováŠpeciálna pedagogička
- Katarína Vargováasistentka učiteľa
- Mgr. Daniela VlkovičováUčiteľka
Triedna učiteľka: Kvarta
- Mgr. Milan ZozomUčiteľ
Triedny učiteľ: Sexta